Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. rekonstrukce bytu Brandýs nad Labem (Martin Stránský, 5. 9. 2016 13:49:21) Odpovědět

  Firma prováděla kompletní rekonstrukci panelového bytu. Práce byla provedena kvalitně a neskutečně rychle. Jednání je velice profesionální a vstřícné. Ceny prováděných prací jsou velice solidní. Tuto firmu rozhodně doporučuji.

 2. Rekonstrukce bytu v panel. domě (ing. arch. Zuzana Urbancová, 26. 8. 2016 10:30:25) Odpovědět

  Firma prováděla rekonstrukci dvou bytů v panelových domech. Bylo potřebovat dořešit logistiku stěhování a načasování. Oceňuji vstřícnost , fér jednání a dodržení projektové dokumentace a její korekce :) pokud se vyskytl problém, vždy jsme se dohodli ke spokojenosti všech stran. Práce byla odvedena kvalitně, dle návrhu, podle časového plánu i rozpočtu. Mohu jen doporučit.

 3. Rekonstrukce bytového jádra (Chmelovi, 19. 6. 2016 23:02:11) Odpovědět

  Firma nám prováděla rekonstrukci bytového jádra. Dopředu s námi probrali naše představy a pomohli dořešit odborné technické záležitosti. Rekonstrukci ochotně přizpůsobili našim specifickým potřebám (vlastní rozvod elektřiny). Vše následně probíhalo podle plánu a připraveného rozpočtu. Pracovali profesionálně co se týče technického provedení a preciznosti. Obkladačské práce byly provedeny přesně podle našeho návrhu. Drobné změny řešili pracovníci operativně.
  Firma je spolehlivá a odvádí práci dobré kvality. Lze ji jednoznačně doporučit.

 4. Rekonstrukce bytového jádra (Hana Brandová, 15. 6. 2016 14:22:51) Odpovědět

  Firma provedla rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě v Praze 5. Vše bylo provedeno kvalitně, v dohodnutém termínu a všechny naše požadavky byly splněny. Firmu můžeme jen doporučit!

 5. Rekonstrukce paneloveho bytu (Roska, 19. 5. 2016 20:48:20) Odpovědět

  1) prijemne a fer jednani
  2) dobre odvedena prace
  3) panove pouzivaji hlavu
  4) vse v dohodnutem terminu

  doporucuji

 6. VYHNOUT SE OBLOUKEM (Tomáš Tomaier, 18. 5. 2016 21:47:04) Odpovědět

  vyhněte se obloukem těmto podvodníkům. postaví a víc se nehlásí. Mají důvod - šidí a mě díky své fušeřině způsobili celkem velkou škodu. Sprchový kout bez vaničky vůbec nezaizolovali zespoda, navíd místo dlažby dali nějaké levné obklady původně do kuchyně, takže kout prosakoval postupně tak i do přilehlých zdí, že to zplesnivělo, komplet se to musi vyrubat, byt je hygienicky nezpůsobily díky plísni a Krumhanzl to vše popírá, přitom se stačí podívat do smlouvy. Pokud budou takoví lumpové stavět dál, nikdy se na řemeslníky spolehnout nebude nikdo moci.

 7. přestavba bytového jádra (Malcovi, 12. 4. 2016 18:42:31) Odpovědět

  spokojenost s ochotou a vstřícností ,velmi kvalitně zpracovaná cenová nabídka rekonstrukce , možnost výběru zařizovacích předmětů dle katalogu za velmi příznivé ceny,kvalitní práce - můžeme jen doporučit .

 8. Rekonstrukce bytového jádra (Radomír Adámek, 14. 12. 2015 14:57:15) Odpovědět

  Jednoduše řečeno: Nelze než doporučit.

  Očekávejte vstřícnost, jednoduchou dohodu, dohodnutou kvalitu, rychlost a pokud se něco zadrhne, tak rychlé řešení. To vše v rámci dohodnutého rozpočtu.

 9. Rekonstrukce WC, pokládka obkladů v kuchyni (Jiřina Krákorová, 4. 12. 2015 13:30:19) Odpovědět

  Firmu Stamoplast vřele doporučuji!
  Pánové u nás pokládali obklady do nové kuchyně, předělávali dlažbu v koupelně a komplet rekonstruovali "panelákový typ WC" na moderní WC vč. sádrokartonové nové "zdi" s dvířky pro dostupnost stoupaček.
  Práce byla odvedena naprosto profesionálně, kvalitně a za dohodnutých podmínek - čas i peníze. Už samotná nabídka, která mi od p. Krumphanzla přišla, po zadání poptávky na některý z poptávkových serverů se velice odlišovala od ostatních - obsahovala konkrétní předpokládané množství materiálu a jeho cenu, nebyl to jen "letmý výstřel do tmy" jako v případě několika dalších nabídek, které jsem obdržela.
  V případě, že budeme v budoucnu ještě něco upravovat, velmi ráda se na tuto firmu znovu obrátím! Ještě jednou velice děkuji za skvěle odvedenou práci!

 10. Rekonstrukce bytoveho jadra (Vořech Petr, 15. 11. 2015 13:54:11) Odpovědět

  Po provedeni rekonstrukce bytoveho jadra mužu firmu pana Krumphanzla vřele s čistym svědomim všem jen doporučit
  Ze spousty nabidek z portalu AAApoptavka jsme si vybraly dotyčnou firmu a jednoznačně spravna volba Dohodnuta cena Termin nastupu i ukončeni Vše naprosto podle dohody A hlavně naprosto kvalitně a profesionalně provedena prace Moc děkujeme a vřele doporučuji Vořech Petr

 11. Rekonstrukce panelákového jádra (Petr Váňa, 17. 10. 2015 10:09:17) Odpovědět

  Firma Stamoplast podle mých dispozic provedla rekonstrukci starého umakartového jádra v bytě 3 + 1 v Praze 14. Celkově bylo dílo provedeno ve velmi dobré kvalitě ve stanoveném termínu do 10 kalendářních dnů. Velmi oceňuji snahu pracovníků firmy, sladit představy zákazníka s realitou.
  Firmu můžu ostatním, kteří také plánují rekonstrukci, jen a jen doporučit.

 12. rekonstrukce bytového jádra (Jan Šiman, 14. 5. 2015 21:53:18) Odpovědět

  Po provedené rekonstrukci umakartového jádra
  a WC v Praze 4-Modřanech jsme velice spokojeni
  s kvalitou práce a co je také důležité - dodržením termínu na zhotovení. "Rodinná rada" vybrala opravdu dobře - (ze 27 nabídek) a dala šanci STAMOPLASTU - rodinné firmě pana Krumphanzla.
  Byla to šťastná volba.Práce je odvedena perfektní,
  vše lícuje a funguje jak má.Jsem opravdu spokojen
  a proto jak jinak, než že firmu doporučuji všem dalším zájemcům. J.Šiman

 13. Rekonstrukce bytu (Milada Hladíková, 16. 11. 2014 19:08:25) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám provedla rekonstrukci bytu v panelovém domě v Praze 9 na Proseku. S výsledkem rekonstrukce jsme byli spokojeni. Firmu můžeme ostatním, kteří také plánují rekonstrukci, jen doporučit.

 14. Naprostá spokojenost (ing.arch. Pavla Kosova, 8. 8. 2014 8:51:51) Odpovědět

  Otec a synové Krumphanzlovi podle mého návrhu provedli kompletní rekonstrukci starého bytu v Karlínĕ. Kromĕ čisté a kvalitní práce velice oceňuji jejich přístup k ní - od pořádku "v papírech" a dochvilnosti po aktivní řešení nezaviněných problémů na stavbě. Dodržení časového plánu a rozpočtu bylo samozřejmostí. Ing.arch. Pavla Kosová, www.studio29.cz

 15. rekonstrukce bytu (Zlata Jindřichová, 24. 7. 2014 11:44:30) Odpovědět

  Právě proběhla rekonstrukce mého bytu vč. jádra firmou Stamoplast, s kterou jsem byla velmi spokojena. Jednání pracovníků bylo perfektní i přes mé nadpožadavky na provedení práce. Vše bylo provedeno kvalitně a v daném časovém termínu. Proto tuto firmu mohu jen doporučit.

 16. rekonstrukce bytového jádra (Pavel Cicvárek, 16. 2. 2014 18:37:14) Odpovědět

  Na začátku roku nám firma Stamoplast prováděla rekonstrukci bytového jádra. S firmou jsme byli velice spokojeni, neboť jednání bylo velice korektní, veškeré práce byly provedeny kvalitně a v domluveném časovém harmonogramu. Jednání pracovníků firmy bylo velice slušné. S firmou jsme byli spokojeni a můžeme jí vřele doporučit.

předchozí 1 | 2
následující