Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Rekonstrukce 2+kk (Petra Veselá, 30. 5. 2022 18:14:59) Odpovědět

  Firmu Stamoplast můžeme velmi doporučit. Rekonstrukce panelákového 2kk probíhala naprosto bez problémů. Skvělá a rychlá komunikace, dodržení termínů, bez nutnosti neustálého kontrolování. Velmi jsme ocenili, že jsme nemuseli řešit komunikaci s jednotlivými řemeslníky. Díky panu Krumphanzlovi jsme ušetřili spoustu času a rozhodně i nervů. Kéž by všechny minulé rekonstrukce probíhali takto hladce :)

 2. reference (Minksová Daniela, 21. 9. 2021 9:57:51) Odpovědět

  Tento rok byla provedena rekonstrukce koupelny a WC v klasickém panelovém domě 3+1. Byli jsme velmi spokojeni, práce probíhaly dle plánu, pokud nastal nějaký problém byl ihned konzultován oboustranně. Oceňuji, že vše probíhalo v klidu.
  Tuto firmu bych určitě doporučila svým známým.
  Děkuji Minksová D.

 3. Rekonstrukce koupelny, kuchyně, nově vyzděné příčky v panelákové (Martin Zbořil, 27. 8. 2021 11:00:00) Odpovědět

  Firmu Stamoplast určitě doporučujeme. S její prací jsme spokojeni. Kvalitní řemeslné provedení. Spolehlivost, vstřícnost a rychlost v jednání. Přiměřené ceny. Smluvně zajištěno. Dodržení domovního řádu.

 4. Rekonstrukce koupelny (Metoděj Voplakal, 11. 8. 2021 12:33:53) Odpovědět

  Firmu STAMOPLAST mohu jen doporučit. Kulantní jednání, perfektní provedení k naší úplné spokojenosti. Kvalitně provedeno.

 5. Dvě fáze rekonstrukce bytu (Jan Neprozradil, 28. 4. 2021 17:59:17) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám ve dvou fázích (2017 a 2019) rekonstruovala panelákový byt. Kompletně vyměnila elektroinstalaci, demontovala podlahy, futra, obezdila kuchyňskou stoupačku a spíž, kompletně vymalovala.

  S její práci jsme velice spokojeni - mohli jsme se spolehnout, že dostaneme, na čem jsme se dohodli, všechny detaily jsme mohli společně probrat, samozřejmostí bylo dodržení domovního řádu u hlučných prací a vstřícnost při komunikaci s ostatními obyvateli domu.

 6. Rekonstrukce bytu 2+kk (Martin Horský, 14. 2. 2021 10:01:28) Odpovědět

  Dobrý den,

  plánujeme rekonstrukci bytu 2+kk na Chodově. Byt je původní a koupelna s umakartovým jádrem. Naše představa je rekonstrukce koupelny a záchodu, nové elektrické rozvody v celém bytě zasekané pod omítku a podlaha v kuchyni a předsíni.

  Prosíme o zaslání nejbližšího možného termínu nástupu na stavbu, nezávazné cenové kalkulace a termín schůzky.

 7. Kompletní rekonstrukce bytu (Wernerovi, 12. 12. 2020 18:02:06) Odpovědět

  Rozsáhlá rekonstrukce našeho velkého bytu 4+1 v sedmdesát let starém činžáku nebyla z řady důvodů jednoduchá. Měli jsme omezený rozpočet a spěchali jsme, jelikož jsme chtěli potomka přivést už v klidu do "nového". V neposlední řadě se až během rekonstrukce objevila řada nesnází souvisejících především se stářím domu, kvůli nimž bylo potřeba operativně měnit projekt a vymýšlet nová řešení. Vše se však nakonec stihlo prakticky za dva měsíce a povedlo k naší velké spokojenosti. Po prvních měsících užívání nemáme žádné výhrady. Ocenil bych zejména: nasazení (dělníci byli na stavbě každý den, někdy i o víkendech), výbornou komunikaci, ať už o změnách projektu či o rozpočtu stavby, ohleduplnost vůči ostatním obyvatelům domu (a čistotu na stavbě i po ní), a zejména bezchybné provedení všech prací. Pokud budu ještě někdy cokoli rekonstruovat (což bych nerad, protože zde jsem spokojen), rád využiji opět služeb firmy Stamoplast.

 8. Rekonstrukce bytu (Ladislava Mikulková, 4. 11. 2020 14:50:38) Odpovědět

  Firmu Stamoplast jsem oslovila na základě doporučení sousedů. Teď mi rekonstruovala už druhý byt. Jsem naprosto spokojena. Vše bylo vždy provedeno pečlivě a kvalitně. Výborná komunikace a vstřícnost, dodržování termínů. Pomohli a poradili mi se vším, co bylo potřeba. Rozhodně doporučuji a děkuji.

 9. kompletní rekonstrukce bytu (Ondřej Rut, 4. 8. 2020 21:56:09) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám právě dokončila kompletní rekonstrukci bytu (vč. dispozičních úprav, nových podlah, elektroinstalace, obkladačských prací). Vše bylo provedeno pečlivě a odpovědně. Oceňuji moc dobrou komunikaci, vstřícnost, férové a milé jednání. Rozhodně mohu doporučit a moc děkuji.

 10. Celková rekonštrukcia panelákového bytu (Eva Kullová, 31. 8. 2019 21:54:53) Odpovědět

  Firmu Stamoplast môžem len doporučiť. Ak budem v budúcnosti niečo podobné riešiť, určite sa na nich obrátim. Komunikácia bola rýchla a ústretová od zadania zakázky až po dokončenie. Rekonštruovala som celý byt vrátane lodžie, elektrických rozvodov a nového murovaného jadra. Páni Krumphanzlovi si boli schopní poradiť i s malými komplikáciami, ktoré nastali na strane dodávateľov a práce dokončili v termíne. Rekonštrukcia skončila pred troma mesiacmi a doteraz som neobjavila žiadne závady.

 11. Celková rekonstrukce panelového bytu (Petr Martínek, 27. 8. 2019 19:44:21) Odpovědět

  Jsem spokojen s kvalitou práce i vstřícným jednáním. Firmu Stamoplast jsem již doporučil dalším zájemcům o rekonstrukci bytu.

 12. Rekonstrukce (Steffelovi, 22. 11. 2017 22:46:11) Odpovědět

  Firma STAMOPLAST pana Zdeňka Krumphanzla nám prováděla rekonstrukci panelového bytu a ráda ji budu všem doporučovat, byla jsem spokojena jak s přístupem pana Krumphanzla, tak i přístupem jeho dvou synů, kteří v případě potřeby vždy dokázali poradit a využít své bohaté zkušenosti. Vše bylo provedeno kvalitně bez problémů. Jakékoliv navýšení ceny proti původnímu rozpočtu bylo předem vždy odsouhlaseno. Největší obavy jsem měla o udržení pořádku v domě, firma však dbala i na pořádek společných částí domů a výtahu, aniž bychom slyšeli jakékoliv výtky od našich budoucích sousedů. Termín provádění byl dodržen dle smlouvy. Po dokončení byly předány nezbytné dokumenty. Firma nám pomohla zajistit i odvoz a likvidaci nepotřebného nábytku a zajistila montáž spotřebičů a osvětlení dle našich konkrétních požadavků. Výkon byl bezchybný a cena přijatelná. Ještě jednou děkujeme. Steffelovi

 13. Rekonstrukce BJ (Josef Vaněk, 23. 9. 2017 23:26:56) Odpovědět

  Společnost STAMOPLAST pro nás prováděla kompletní rekonstrukci panelákového bytu o 60m2 v průběhu 07-08/2017, která spočívala ve vybourání veškerých příček, instalací atd. a provedení nového interiéru. Z hlediska kvality provedených prací se domnívám, že není prakticky co vytknout, pány považuji za profesionály. Rekonstrukce byla dokončena o týden dřív než bylo původně dohodnuto. Co se týče ceny, tak v porovnání s ostatními cenovými nabídkami vycházela ta od spol. STAMOPLAST nejvýhodněji a i ocenění víceprací probíhalo velice spravedlivou formou. Jako nejvíce pozitivní zkušenost vnímám rychlou a věcnou komunikaci (pánové reagovali i o víkendech, vždy v krátkém čase) a hlavně to, že cokoliv jsme si řekli nebo dohodli, tak vždy platilo a určitě si tím získali naši důvěru. Pokud se budeme v budoucnu pouštět do nějakého dalšího projektu, určitě se na spol. STAMOPLAST obrátíme a vřele ji můžeme doporučit i ostatním.

 14. Rekonstrukce bytového jádra panelového bytu v Brandýse nad Labem (Václav Slabý, 18. 9. 2017 23:28:15) Odpovědět

  Rodinnou stavební firmu STAMOPLAST mohu vřele a s čistým svědomím doporučit všem případným zájemcům o kvalitně provedené stavební práce. Od samého začátku smluvního vztahu až po úplné ukončení sjednaných prací vysoce hodnotím velice kvalitní a lidský přístup jak pana Krumphanzla st., tak obou jeho synů. Rekonstrukce byla provedena kvalitně, v krátkém čase a za velmi přijatelnou cenu.

 15. rekonstrukce BJ (Eliška Samková, 22. 6. 2017 17:04:00) Odpovědět

  Požadavek rekonstrukce bytového jádra v panelovém bytě zahrnoval navíc i vybourání všech kovových zárubní , přípravu stavebních otvorů pro instalaci nových zárubní a dveří včetně zesílení zdi pro instalaci skládacích dveří, odstranění tapet, štukování předsíně a kuchyně a vymalování. Všechny práce byly provedeny přesně podle lhůty
  uvedené v CN, tj. 14 pracovních dní. !!
  Před započetím práce i během realizace fungovala bezchybná komunikace, odpovědi na e-mailové dotazy přicházely obratem. Velmi mě pomohla a potěšila iniciativa při řešení drobných technických komplikací, které změna dispozic stávajících rozvodů přinesla a s vděčností jsem přijala i ohleduplný přístup firmy k ostatním obyvatelům našeho domu - dodržování časů při provádění hlučných aktivit a úklid společných prostor domu .
  Při předání díla nebyla nalezena žádná závada .
  Tuto firmu 100%ně doporučuji všem svým známým, kteří s úžasem poslouchají mé vyprávění o průběhu rekonstrukce.
  Ještě jednou děkuji !!

 16. Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje (Brandovi, 3. 5. 2017 20:06:27) Odpovědět

  Pokračovali jsme v rekonstrukci bytu a tato firma opět nezklamala. Vše provedli v dohodnutém termínu a dle našich požadavků. Můžeme jen a jen doporučit!!!

 17. Poděkování (Ilona Prouzová, 9.4.2017, 9. 4. 2017 23:32:15) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám prováděla kompletní rekonstrukci koupelny a WC. V průběhu obchodního vztahu zodpovědně zpracovali nabídku, průběžně konzultovali technické řešení, otevřeně komunikovali ve všech fázích zakázky.
  Zajistili splnění našich představ o velmi dobré kvalitě stavebního díla a obchodního vztahu. Pracovníci prokázali zkušenost s realizací obdobných zakázek a odvedli práci nejen na odborné úrovni, ale i s vysokým estetickým cítěním.
  S důvěrou se na tuto firmu obrátíme i s další zakázkou.

 18. Poděkování (Lumír Vayhel, 15. 1. 2017 19:14:46) Odpovědět

  Děkujeme za skvěle odvedenou práci v rámci rekonstrukce bytu. Práce byly prováděny profesionálně, precizně a také byly do rekonstrukce zakomponovány chytré nápady kluků Krumphanzlů. V případě, že by nás čekala další rekonstrukce, či chtěli stavět dům, naše volba bude jasná. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak i osobním životě.
  Lumír Vayhel a Gabriela Suchá

 19. Rekonstrukce bytu na Vinohradech (Martin Srkala, 13. 12. 2016 14:23:31) Odpovědět

  Pánové u nás prováděli kompletní rekonstrukci bytu. Nad výsledky jejich práce ve mně převládá velká spokojenost. Díky jejich vstřícnosti a velmi dobré komunikaci jsme vyřešili i všechna nedorozumění. Mohu doporučit.

 20. přestavba koupelny (Lukáš Berný, 30. 11. 2016 15:32:20) Odpovědět

  Firmu jsme vybrali po doporučení z rodiny. Stavěla nám novou koupelnu, včetně rozvodů, trubek, komplet všeho ve starém panelovém bytě. Vše proběhlo bezchybně, dodržela přesný termín, bylo uklizeno v domě po práci a hlavně perfektní práce sama. Bezvadná komunikace, i když jsme si v něčem původně neporozuměli, pánové to během práce upravili k naší představě. Můžeme jen 100% doporučit.

předchozí
1 | 2 následující