Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. kompletní rekonstrukce bytu (Ondřej Rut, 4. 8. 2020 21:56:09) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám právě dokončila kompletní rekonstrukci bytu (vč. dispozičních úprav, nových podlah, elektroinstalace, obkladačských prací). Vše bylo provedeno pečlivě a odpovědně. Oceňuji moc dobrou komunikaci, vstřícnost, férové a milé jednání. Rozhodně mohu doporučit a moc děkuji.

 2. Celková rekonštrukcia panelákového bytu (Eva Kullová, 31. 8. 2019 21:54:53) Odpovědět

  Firmu Stamoplast môžem len doporučiť. Ak budem v budúcnosti niečo podobné riešiť, určite sa na nich obrátim. Komunikácia bola rýchla a ústretová od zadania zakázky až po dokončenie. Rekonštruovala som celý byt vrátane lodžie, elektrických rozvodov a nového murovaného jadra. Páni Krumphanzlovi si boli schopní poradiť i s malými komplikáciami, ktoré nastali na strane dodávateľov a práce dokončili v termíne. Rekonštrukcia skončila pred troma mesiacmi a doteraz som neobjavila žiadne závady.

 3. Celková rekonstrukce panelového bytu (Petr Martínek, 27. 8. 2019 19:44:21) Odpovědět

  Jsem spokojen s kvalitou práce i vstřícným jednáním. Firmu Stamoplast jsem již doporučil dalším zájemcům o rekonstrukci bytu.

 4. Rekonstrukce (Steffelovi, 22. 11. 2017 22:46:11) Odpovědět

  Firma STAMOPLAST pana Zdeňka Krumphanzla nám prováděla rekonstrukci panelového bytu a ráda ji budu všem doporučovat, byla jsem spokojena jak s přístupem pana Krumphanzla, tak i přístupem jeho dvou synů, kteří v případě potřeby vždy dokázali poradit a využít své bohaté zkušenosti. Vše bylo provedeno kvalitně bez problémů. Jakékoliv navýšení ceny proti původnímu rozpočtu bylo předem vždy odsouhlaseno. Největší obavy jsem měla o udržení pořádku v domě, firma však dbala i na pořádek společných částí domů a výtahu, aniž bychom slyšeli jakékoliv výtky od našich budoucích sousedů. Termín provádění byl dodržen dle smlouvy. Po dokončení byly předány nezbytné dokumenty. Firma nám pomohla zajistit i odvoz a likvidaci nepotřebného nábytku a zajistila montáž spotřebičů a osvětlení dle našich konkrétních požadavků. Výkon byl bezchybný a cena přijatelná. Ještě jednou děkujeme. Steffelovi

 5. Rekonstrukce BJ (Josef Vaněk, 23. 9. 2017 23:26:56) Odpovědět

  Společnost STAMOPLAST pro nás prováděla kompletní rekonstrukci panelákového bytu o 60m2 v průběhu 07-08/2017, která spočívala ve vybourání veškerých příček, instalací atd. a provedení nového interiéru. Z hlediska kvality provedených prací se domnívám, že není prakticky co vytknout, pány považuji za profesionály. Rekonstrukce byla dokončena o týden dřív než bylo původně dohodnuto. Co se týče ceny, tak v porovnání s ostatními cenovými nabídkami vycházela ta od spol. STAMOPLAST nejvýhodněji a i ocenění víceprací probíhalo velice spravedlivou formou. Jako nejvíce pozitivní zkušenost vnímám rychlou a věcnou komunikaci (pánové reagovali i o víkendech, vždy v krátkém čase) a hlavně to, že cokoliv jsme si řekli nebo dohodli, tak vždy platilo a určitě si tím získali naši důvěru. Pokud se budeme v budoucnu pouštět do nějakého dalšího projektu, určitě se na spol. STAMOPLAST obrátíme a vřele ji můžeme doporučit i ostatním.

 6. Rekonstrukce bytového jádra panelového bytu v Brandýse nad Labem (Václav Slabý, 18. 9. 2017 23:28:15) Odpovědět

  Rodinnou stavební firmu STAMOPLAST mohu vřele a s čistým svědomím doporučit všem případným zájemcům o kvalitně provedené stavební práce. Od samého začátku smluvního vztahu až po úplné ukončení sjednaných prací vysoce hodnotím velice kvalitní a lidský přístup jak pana Krumphanzla st., tak obou jeho synů. Rekonstrukce byla provedena kvalitně, v krátkém čase a za velmi přijatelnou cenu.

 7. rekonstrukce BJ (Eliška Samková, 22. 6. 2017 17:04:00) Odpovědět

  Požadavek rekonstrukce bytového jádra v panelovém bytě zahrnoval navíc i vybourání všech kovových zárubní , přípravu stavebních otvorů pro instalaci nových zárubní a dveří včetně zesílení zdi pro instalaci skládacích dveří, odstranění tapet, štukování předsíně a kuchyně a vymalování. Všechny práce byly provedeny přesně podle lhůty
  uvedené v CN, tj. 14 pracovních dní. !!
  Před započetím práce i během realizace fungovala bezchybná komunikace, odpovědi na e-mailové dotazy přicházely obratem. Velmi mě pomohla a potěšila iniciativa při řešení drobných technických komplikací, které změna dispozic stávajících rozvodů přinesla a s vděčností jsem přijala i ohleduplný přístup firmy k ostatním obyvatelům našeho domu - dodržování časů při provádění hlučných aktivit a úklid společných prostor domu .
  Při předání díla nebyla nalezena žádná závada .
  Tuto firmu 100%ně doporučuji všem svým známým, kteří s úžasem poslouchají mé vyprávění o průběhu rekonstrukce.
  Ještě jednou děkuji !!

 8. Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje (Brandovi, 3. 5. 2017 20:06:27) Odpovědět

  Pokračovali jsme v rekonstrukci bytu a tato firma opět nezklamala. Vše provedli v dohodnutém termínu a dle našich požadavků. Můžeme jen a jen doporučit!!!

 9. Poděkování (Ilona Prouzová, 9.4.2017, 9. 4. 2017 23:32:15) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám prováděla kompletní rekonstrukci koupelny a WC. V průběhu obchodního vztahu zodpovědně zpracovali nabídku, průběžně konzultovali technické řešení, otevřeně komunikovali ve všech fázích zakázky.
  Zajistili splnění našich představ o velmi dobré kvalitě stavebního díla a obchodního vztahu. Pracovníci prokázali zkušenost s realizací obdobných zakázek a odvedli práci nejen na odborné úrovni, ale i s vysokým estetickým cítěním.
  S důvěrou se na tuto firmu obrátíme i s další zakázkou.

 10. Poděkování (Lumír Vayhel, 15. 1. 2017 19:14:46) Odpovědět

  Děkujeme za skvěle odvedenou práci v rámci rekonstrukce bytu. Práce byly prováděny profesionálně, precizně a také byly do rekonstrukce zakomponovány chytré nápady kluků Krumphanzlů. V případě, že by nás čekala další rekonstrukce, či chtěli stavět dům, naše volba bude jasná. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak i osobním životě.
  Lumír Vayhel a Gabriela Suchá

 11. Rekonstrukce bytu na Vinohradech (Martin Srkala, 13. 12. 2016 14:23:31) Odpovědět

  Pánové u nás prováděli kompletní rekonstrukci bytu. Nad výsledky jejich práce ve mně převládá velká spokojenost. Díky jejich vstřícnosti a velmi dobré komunikaci jsme vyřešili i všechna nedorozumění. Mohu doporučit.

 12. přestavba koupelny (Lukáš Berný, 30. 11. 2016 15:32:20) Odpovědět

  Firmu jsme vybrali po doporučení z rodiny. Stavěla nám novou koupelnu, včetně rozvodů, trubek, komplet všeho ve starém panelovém bytě. Vše proběhlo bezchybně, dodržela přesný termín, bylo uklizeno v domě po práci a hlavně perfektní práce sama. Bezvadná komunikace, i když jsme si v něčem původně neporozuměli, pánové to během práce upravili k naší představě. Můžeme jen 100% doporučit.

 13. rekonstrukce bytu Brandýs nad Labem (Martin Stránský, 5. 9. 2016 13:49:21) Odpovědět

  Firma prováděla kompletní rekonstrukci panelového bytu. Práce byla provedena kvalitně a neskutečně rychle. Jednání je velice profesionální a vstřícné. Ceny prováděných prací jsou velice solidní. Tuto firmu rozhodně doporučuji.

 14. Rekonstrukce bytu v panel. domě (ing. arch. Zuzana Urbancová, 26. 8. 2016 10:30:25) Odpovědět

  Firma prováděla rekonstrukci dvou bytů v panelových domech. Bylo potřebovat dořešit logistiku stěhování a načasování. Oceňuji vstřícnost , fér jednání a dodržení projektové dokumentace a její korekce :) pokud se vyskytl problém, vždy jsme se dohodli ke spokojenosti všech stran. Práce byla odvedena kvalitně, dle návrhu, podle časového plánu i rozpočtu. Mohu jen doporučit.

 15. Rekonstrukce bytového jádra (Chmelovi, 19. 6. 2016 23:02:11) Odpovědět

  Firma nám prováděla rekonstrukci bytového jádra. Dopředu s námi probrali naše představy a pomohli dořešit odborné technické záležitosti. Rekonstrukci ochotně přizpůsobili našim specifickým potřebám (vlastní rozvod elektřiny). Vše následně probíhalo podle plánu a připraveného rozpočtu. Pracovali profesionálně co se týče technického provedení a preciznosti. Obkladačské práce byly provedeny přesně podle našeho návrhu. Drobné změny řešili pracovníci operativně.
  Firma je spolehlivá a odvádí práci dobré kvality. Lze ji jednoznačně doporučit.

 16. Rekonstrukce bytového jádra (Hana Brandová, 15. 6. 2016 14:22:51) Odpovědět

  Firma provedla rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě v Praze 5. Vše bylo provedeno kvalitně, v dohodnutém termínu a všechny naše požadavky byly splněny. Firmu můžeme jen doporučit!

 17. Rekonstrukce paneloveho bytu (Roska, 19. 5. 2016 20:48:20) Odpovědět

  1) prijemne a fer jednani
  2) dobre odvedena prace
  3) panove pouzivaji hlavu
  4) vse v dohodnutem terminu

  doporucuji

 18. VYHNOUT SE OBLOUKEM (Tomáš Tomaier, 18. 5. 2016 21:47:04) Odpovědět

  vyhněte se obloukem těmto podvodníkům. postaví a víc se nehlásí. Mají důvod - šidí a mě díky své fušeřině způsobili celkem velkou škodu. Sprchový kout bez vaničky vůbec nezaizolovali zespoda, navíd místo dlažby dali nějaké levné obklady původně do kuchyně, takže kout prosakoval postupně tak i do přilehlých zdí, že to zplesnivělo, komplet se to musi vyrubat, byt je hygienicky nezpůsobily díky plísni a Krumhanzl to vše popírá, přitom se stačí podívat do smlouvy. Pokud budou takoví lumpové stavět dál, nikdy se na řemeslníky spolehnout nebude nikdo moci.

 19. přestavba bytového jádra (Malcovi, 12. 4. 2016 18:42:31) Odpovědět

  spokojenost s ochotou a vstřícností ,velmi kvalitně zpracovaná cenová nabídka rekonstrukce , možnost výběru zařizovacích předmětů dle katalogu za velmi příznivé ceny,kvalitní práce - můžeme jen doporučit .

 20. Rekonstrukce bytového jádra (Radomír Adámek, 14. 12. 2015 14:57:15) Odpovědět

  Jednoduše řečeno: Nelze než doporučit.

  Očekávejte vstřícnost, jednoduchou dohodu, dohodnutou kvalitu, rychlost a pokud se něco zadrhne, tak rychlé řešení. To vše v rámci dohodnutého rozpočtu.

předchozí
1 | 2 následující