Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Rekonstrukce bytového jádra (Radomír Adámek, 14. 12. 2015 14:57:15) Odpovědět

  Jednoduše řečeno: Nelze než doporučit.

  Očekávejte vstřícnost, jednoduchou dohodu, dohodnutou kvalitu, rychlost a pokud se něco zadrhne, tak rychlé řešení. To vše v rámci dohodnutého rozpočtu.

 2. Rekonstrukce WC, pokládka obkladů v kuchyni (Jiřina Krákorová, 4. 12. 2015 13:30:19) Odpovědět

  Firmu Stamoplast vřele doporučuji!
  Pánové u nás pokládali obklady do nové kuchyně, předělávali dlažbu v koupelně a komplet rekonstruovali "panelákový typ WC" na moderní WC vč. sádrokartonové nové "zdi" s dvířky pro dostupnost stoupaček.
  Práce byla odvedena naprosto profesionálně, kvalitně a za dohodnutých podmínek - čas i peníze. Už samotná nabídka, která mi od p. Krumphanzla přišla, po zadání poptávky na některý z poptávkových serverů se velice odlišovala od ostatních - obsahovala konkrétní předpokládané množství materiálu a jeho cenu, nebyl to jen "letmý výstřel do tmy" jako v případě několika dalších nabídek, které jsem obdržela.
  V případě, že budeme v budoucnu ještě něco upravovat, velmi ráda se na tuto firmu znovu obrátím! Ještě jednou velice děkuji za skvěle odvedenou práci!

 3. Rekonstrukce bytoveho jadra (Vořech Petr, 15. 11. 2015 13:54:11) Odpovědět

  Po provedeni rekonstrukce bytoveho jadra mužu firmu pana Krumphanzla vřele s čistym svědomim všem jen doporučit
  Ze spousty nabidek z portalu AAApoptavka jsme si vybraly dotyčnou firmu a jednoznačně spravna volba Dohodnuta cena Termin nastupu i ukončeni Vše naprosto podle dohody A hlavně naprosto kvalitně a profesionalně provedena prace Moc děkujeme a vřele doporučuji Vořech Petr

 4. Rekonstrukce panelákového jádra (Petr Váňa, 17. 10. 2015 10:09:17) Odpovědět

  Firma Stamoplast podle mých dispozic provedla rekonstrukci starého umakartového jádra v bytě 3 + 1 v Praze 14. Celkově bylo dílo provedeno ve velmi dobré kvalitě ve stanoveném termínu do 10 kalendářních dnů. Velmi oceňuji snahu pracovníků firmy, sladit představy zákazníka s realitou.
  Firmu můžu ostatním, kteří také plánují rekonstrukci, jen a jen doporučit.

 5. rekonstrukce bytového jádra (Jan Šiman, 14. 5. 2015 21:53:18) Odpovědět

  Po provedené rekonstrukci umakartového jádra
  a WC v Praze 4-Modřanech jsme velice spokojeni
  s kvalitou práce a co je také důležité - dodržením termínu na zhotovení. "Rodinná rada" vybrala opravdu dobře - (ze 27 nabídek) a dala šanci STAMOPLASTU - rodinné firmě pana Krumphanzla.
  Byla to šťastná volba.Práce je odvedena perfektní,
  vše lícuje a funguje jak má.Jsem opravdu spokojen
  a proto jak jinak, než že firmu doporučuji všem dalším zájemcům. J.Šiman

 6. Rekonstrukce bytu (Milada Hladíková, 16. 11. 2014 19:08:25) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám provedla rekonstrukci bytu v panelovém domě v Praze 9 na Proseku. S výsledkem rekonstrukce jsme byli spokojeni. Firmu můžeme ostatním, kteří také plánují rekonstrukci, jen doporučit.

 7. Naprostá spokojenost (ing.arch. Pavla Kosova, 8. 8. 2014 8:51:51) Odpovědět

  Otec a synové Krumphanzlovi podle mého návrhu provedli kompletní rekonstrukci starého bytu v Karlínĕ. Kromĕ čisté a kvalitní práce velice oceňuji jejich přístup k ní - od pořádku "v papírech" a dochvilnosti po aktivní řešení nezaviněných problémů na stavbě. Dodržení časového plánu a rozpočtu bylo samozřejmostí. Ing.arch. Pavla Kosová, www.studio29.cz

 8. rekonstrukce bytu (Zlata Jindřichová, 24. 7. 2014 11:44:30) Odpovědět

  Právě proběhla rekonstrukce mého bytu vč. jádra firmou Stamoplast, s kterou jsem byla velmi spokojena. Jednání pracovníků bylo perfektní i přes mé nadpožadavky na provedení práce. Vše bylo provedeno kvalitně a v daném časovém termínu. Proto tuto firmu mohu jen doporučit.

 9. rekonstrukce bytového jádra (Pavel Cicvárek, 16. 2. 2014 18:37:14) Odpovědět

  Na začátku roku nám firma Stamoplast prováděla rekonstrukci bytového jádra. S firmou jsme byli velice spokojeni, neboť jednání bylo velice korektní, veškeré práce byly provedeny kvalitně a v domluveném časovém harmonogramu. Jednání pracovníků firmy bylo velice slušné. S firmou jsme byli spokojeni a můžeme jí vřele doporučit.

předchozí 1 | 2
následující