Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. rekonstrukce bytového jádra (Jan Šiman, 14.5.2015 21:53:18) Odpovědět

  Po provedené rekonstrukci umakartového jádra
  a WC v Praze 4-Modřanech jsme velice spokojeni
  s kvalitou práce a co je také důležité - dodržením termínu na zhotovení. "Rodinná rada" vybrala opravdu dobře - (ze 27 nabídek) a dala šanci STAMOPLASTU - rodinné firmě pana Krumphanzla.
  Byla to šťastná volba.Práce je odvedena perfektní,
  vše lícuje a funguje jak má.Jsem opravdu spokojen
  a proto jak jinak, než že firmu doporučuji všem dalším zájemcům. J.Šiman

 2. Rekonstrukce bytu (Milada Hladíková, 16.11.2014 19:08:25) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám provedla rekonstrukci bytu v panelovém domě v Praze 9 na Proseku. S výsledkem rekonstrukce jsme byli spokojeni. Firmu můžeme ostatním, kteří také plánují rekonstrukci, jen doporučit.

 3. Naprostá spokojenost (ing.arch. Pavla Kosova, 8.8.2014 8:51:51) Odpovědět

  Otec a synové Krumphanzlovi podle mého návrhu provedli kompletní rekonstrukci starého bytu v Karlínĕ. Kromĕ čisté a kvalitní práce velice oceňuji jejich přístup k ní - od pořádku "v papírech" a dochvilnosti po aktivní řešení nezaviněných problémů na stavbě. Dodržení časového plánu a rozpočtu bylo samozřejmostí. Ing.arch. Pavla Kosová, www.studio29.cz

 4. rekonstrukce bytu (Zlata Jindřichová, 24.7.2014 11:44:30) Odpovědět

  Právě proběhla rekonstrukce mého bytu vč. jádra firmou Stamoplast, s kterou jsem byla velmi spokojena. Jednání pracovníků bylo perfektní i přes mé nadpožadavky na provedení práce. Vše bylo provedeno kvalitně a v daném časovém termínu. Proto tuto firmu mohu jen doporučit.

 5. rekonstrukce bytového jádra (Pavel Cicvárek, 16.2.2014 18:37:14) Odpovědět

  Na začátku roku nám firma Stamoplast prováděla rekonstrukci bytového jádra. S firmou jsme byli velice spokojeni, neboť jednání bylo velice korektní, veškeré práce byly provedeny kvalitně a v domluveném časovém harmonogramu. Jednání pracovníků firmy bylo velice slušné. S firmou jsme byli spokojeni a můžeme jí vřele doporučit.

předchozí 1 | 2
následující