Úvodní stránka » Reference

Zde nám můžete zanechat váš názor. Děkujeme
Přidat komentář

hlavní město ČR

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. reakce na referenci z 31.8. (krumphanzl, 6. 9. 2020 6:26:39) Odpovědět

  Musím reagovat na podvodnou referenci nějakého Petra Nováka / neobvyklé jméno, že / jde pravděpodobně o nekalou konkurenci. Po žádného Nováka jsme nikdy žádnou zakázku neprováděli. Důkazem o pokus poškodit konkurenci je i web adresa mailu, ze které byla reference odeslána a kterou pro informaci uvádím - relaxih718@mimpi99.com - také neobvyklé !

 2. Neumí ani osadit vanu (Petr Novák, 31. 8. 2020 22:22:06) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Pánové neumí ani správně osadit vanu, pod nožičky dají střepy starých dlažek, dno nepodezdí ani nepodpění, přesto že je to psáno v technologickém návodu na osazení vany. Nutno je kontrolovat i s chlupama! Zkuste raději někoho jiného.

  1. Re: Neumí ani osadit vanu (krumphanzl, 1. 9. 2020 7:56:36) Odpovědět

   Musím reagovat na referenci pana Nováka ze dne 31.8.2020.
   Musím konstatovat, že pro tohoto pána jsme žádnou zakázku neprováděli, jde buď o podvrh nebo se pan Novák spletl a platí to pro jinou firmu, spíše živnostníka.

 3. kompletní rekonstrukce bytu (Ondřej Rut, 4. 8. 2020 21:56:09) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám právě dokončila kompletní rekonstrukci bytu (vč. dispozičních úprav, nových podlah, elektroinstalace, obkladačských prací). Vše bylo provedeno pečlivě a odpovědně. Oceňuji moc dobrou komunikaci, vstřícnost, férové a milé jednání. Rozhodně mohu doporučit a moc děkuji.

 4. Celková rekonštrukcia panelákového bytu (Eva Kullová, 31. 8. 2019 21:54:53) Odpovědět

  Firmu Stamoplast môžem len doporučiť. Ak budem v budúcnosti niečo podobné riešiť, určite sa na nich obrátim. Komunikácia bola rýchla a ústretová od zadania zakázky až po dokončenie. Rekonštruovala som celý byt vrátane lodžie, elektrických rozvodov a nového murovaného jadra. Páni Krumphanzlovi si boli schopní poradiť i s malými komplikáciami, ktoré nastali na strane dodávateľov a práce dokončili v termíne. Rekonštrukcia skončila pred troma mesiacmi a doteraz som neobjavila žiadne závady.

 5. Celková rekonstrukce panelového bytu (Petr Martínek, 27. 8. 2019 19:44:21) Odpovědět

  Jsem spokojen s kvalitou práce i vstřícným jednáním. Firmu Stamoplast jsem již doporučil dalším zájemcům o rekonstrukci bytu.

 6. Rekonstrukce (Steffelovi, 22. 11. 2017 22:46:11) Odpovědět

  Firma STAMOPLAST pana Zdeňka Krumphanzla nám prováděla rekonstrukci panelového bytu a ráda ji budu všem doporučovat, byla jsem spokojena jak s přístupem pana Krumphanzla, tak i přístupem jeho dvou synů, kteří v případě potřeby vždy dokázali poradit a využít své bohaté zkušenosti. Vše bylo provedeno kvalitně bez problémů. Jakékoliv navýšení ceny proti původnímu rozpočtu bylo předem vždy odsouhlaseno. Největší obavy jsem měla o udržení pořádku v domě, firma však dbala i na pořádek společných částí domů a výtahu, aniž bychom slyšeli jakékoliv výtky od našich budoucích sousedů. Termín provádění byl dodržen dle smlouvy. Po dokončení byly předány nezbytné dokumenty. Firma nám pomohla zajistit i odvoz a likvidaci nepotřebného nábytku a zajistila montáž spotřebičů a osvětlení dle našich konkrétních požadavků. Výkon byl bezchybný a cena přijatelná. Ještě jednou děkujeme. Steffelovi

 7. Rekonstrukce BJ (Josef Vaněk, 23. 9. 2017 23:26:56) Odpovědět

  Společnost STAMOPLAST pro nás prováděla kompletní rekonstrukci panelákového bytu o 60m2 v průběhu 07-08/2017, která spočívala ve vybourání veškerých příček, instalací atd. a provedení nového interiéru. Z hlediska kvality provedených prací se domnívám, že není prakticky co vytknout, pány považuji za profesionály. Rekonstrukce byla dokončena o týden dřív než bylo původně dohodnuto. Co se týče ceny, tak v porovnání s ostatními cenovými nabídkami vycházela ta od spol. STAMOPLAST nejvýhodněji a i ocenění víceprací probíhalo velice spravedlivou formou. Jako nejvíce pozitivní zkušenost vnímám rychlou a věcnou komunikaci (pánové reagovali i o víkendech, vždy v krátkém čase) a hlavně to, že cokoliv jsme si řekli nebo dohodli, tak vždy platilo a určitě si tím získali naši důvěru. Pokud se budeme v budoucnu pouštět do nějakého dalšího projektu, určitě se na spol. STAMOPLAST obrátíme a vřele ji můžeme doporučit i ostatním.

 8. Rekonstrukce bytového jádra panelového bytu v Brandýse nad Labem (Václav Slabý, 18. 9. 2017 23:28:15) Odpovědět

  Rodinnou stavební firmu STAMOPLAST mohu vřele a s čistým svědomím doporučit všem případným zájemcům o kvalitně provedené stavební práce. Od samého začátku smluvního vztahu až po úplné ukončení sjednaných prací vysoce hodnotím velice kvalitní a lidský přístup jak pana Krumphanzla st., tak obou jeho synů. Rekonstrukce byla provedena kvalitně, v krátkém čase a za velmi přijatelnou cenu.

 9. rekonstrukce BJ (Eliška Samková, 22. 6. 2017 17:04:00) Odpovědět

  Požadavek rekonstrukce bytového jádra v panelovém bytě zahrnoval navíc i vybourání všech kovových zárubní , přípravu stavebních otvorů pro instalaci nových zárubní a dveří včetně zesílení zdi pro instalaci skládacích dveří, odstranění tapet, štukování předsíně a kuchyně a vymalování. Všechny práce byly provedeny přesně podle lhůty
  uvedené v CN, tj. 14 pracovních dní. !!
  Před započetím práce i během realizace fungovala bezchybná komunikace, odpovědi na e-mailové dotazy přicházely obratem. Velmi mě pomohla a potěšila iniciativa při řešení drobných technických komplikací, které změna dispozic stávajících rozvodů přinesla a s vděčností jsem přijala i ohleduplný přístup firmy k ostatním obyvatelům našeho domu - dodržování časů při provádění hlučných aktivit a úklid společných prostor domu .
  Při předání díla nebyla nalezena žádná závada .
  Tuto firmu 100%ně doporučuji všem svým známým, kteří s úžasem poslouchají mé vyprávění o průběhu rekonstrukce.
  Ještě jednou děkuji !!

 10. Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje (Brandovi, 3. 5. 2017 20:06:27) Odpovědět

  Pokračovali jsme v rekonstrukci bytu a tato firma opět nezklamala. Vše provedli v dohodnutém termínu a dle našich požadavků. Můžeme jen a jen doporučit!!!

 11. Poděkování (Ilona Prouzová, 9.4.2017, 9. 4. 2017 23:32:15) Odpovědět

  Firma Stamoplast nám prováděla kompletní rekonstrukci koupelny a WC. V průběhu obchodního vztahu zodpovědně zpracovali nabídku, průběžně konzultovali technické řešení, otevřeně komunikovali ve všech fázích zakázky.
  Zajistili splnění našich představ o velmi dobré kvalitě stavebního díla a obchodního vztahu. Pracovníci prokázali zkušenost s realizací obdobných zakázek a odvedli práci nejen na odborné úrovni, ale i s vysokým estetickým cítěním.
  S důvěrou se na tuto firmu obrátíme i s další zakázkou.

 12. Poděkování (Lumír Vayhel, 15. 1. 2017 19:14:46) Odpovědět

  Děkujeme za skvěle odvedenou práci v rámci rekonstrukce bytu. Práce byly prováděny profesionálně, precizně a také byly do rekonstrukce zakomponovány chytré nápady kluků Krumphanzlů. V případě, že by nás čekala další rekonstrukce, či chtěli stavět dům, naše volba bude jasná. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů jak v pracovním, tak i osobním životě.
  Lumír Vayhel a Gabriela Suchá

 13. Rekonstrukce bytu na Vinohradech (Martin Srkala, 13. 12. 2016 14:23:31) Odpovědět

  Pánové u nás prováděli kompletní rekonstrukci bytu. Nad výsledky jejich práce ve mně převládá velká spokojenost. Díky jejich vstřícnosti a velmi dobré komunikaci jsme vyřešili i všechna nedorozumění. Mohu doporučit.

 14. přestavba koupelny (Lukáš Berný, 30. 11. 2016 15:32:20) Odpovědět

  Firmu jsme vybrali po doporučení z rodiny. Stavěla nám novou koupelnu, včetně rozvodů, trubek, komplet všeho ve starém panelovém bytě. Vše proběhlo bezchybně, dodržela přesný termín, bylo uklizeno v domě po práci a hlavně perfektní práce sama. Bezvadná komunikace, i když jsme si v něčem původně neporozuměli, pánové to během práce upravili k naší představě. Můžeme jen 100% doporučit.

 15. rekonstrukce bytu Brandýs nad Labem (Martin Stránský, 5. 9. 2016 13:49:21) Odpovědět

  Firma prováděla kompletní rekonstrukci panelového bytu. Práce byla provedena kvalitně a neskutečně rychle. Jednání je velice profesionální a vstřícné. Ceny prováděných prací jsou velice solidní. Tuto firmu rozhodně doporučuji.

 16. Rekonstrukce bytu v panel. domě (ing. arch. Zuzana Urbancová, 26. 8. 2016 10:30:25) Odpovědět

  Firma prováděla rekonstrukci dvou bytů v panelových domech. Bylo potřebovat dořešit logistiku stěhování a načasování. Oceňuji vstřícnost , fér jednání a dodržení projektové dokumentace a její korekce :) pokud se vyskytl problém, vždy jsme se dohodli ke spokojenosti všech stran. Práce byla odvedena kvalitně, dle návrhu, podle časového plánu i rozpočtu. Mohu jen doporučit.

 17. Rekonstrukce bytového jádra (Chmelovi, 19. 6. 2016 23:02:11) Odpovědět

  Firma nám prováděla rekonstrukci bytového jádra. Dopředu s námi probrali naše představy a pomohli dořešit odborné technické záležitosti. Rekonstrukci ochotně přizpůsobili našim specifickým potřebám (vlastní rozvod elektřiny). Vše následně probíhalo podle plánu a připraveného rozpočtu. Pracovali profesionálně co se týče technického provedení a preciznosti. Obkladačské práce byly provedeny přesně podle našeho návrhu. Drobné změny řešili pracovníci operativně.
  Firma je spolehlivá a odvádí práci dobré kvality. Lze ji jednoznačně doporučit.

 18. Rekonstrukce bytového jádra (Hana Brandová, 15. 6. 2016 14:22:51) Odpovědět

  Firma provedla rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě v Praze 5. Vše bylo provedeno kvalitně, v dohodnutém termínu a všechny naše požadavky byly splněny. Firmu můžeme jen doporučit!

 19. Rekonstrukce paneloveho bytu (Roska, 19. 5. 2016 20:48:20) Odpovědět

  1) prijemne a fer jednani
  2) dobre odvedena prace
  3) panove pouzivaji hlavu
  4) vse v dohodnutem terminu

  doporucuji

 20. VYHNOUT SE OBLOUKEM (Tomáš Tomaier, 18. 5. 2016 21:47:04) Odpovědět

  vyhněte se obloukem těmto podvodníkům. postaví a víc se nehlásí. Mají důvod - šidí a mě díky své fušeřině způsobili celkem velkou škodu. Sprchový kout bez vaničky vůbec nezaizolovali zespoda, navíd místo dlažby dali nějaké levné obklady původně do kuchyně, takže kout prosakoval postupně tak i do přilehlých zdí, že to zplesnivělo, komplet se to musi vyrubat, byt je hygienicky nezpůsobily díky plísni a Krumhanzl to vše popírá, přitom se stačí podívat do smlouvy. Pokud budou takoví lumpové stavět dál, nikdy se na řemeslníky spolehnout nebude nikdo moci.

předchozí
1 | 2 následující